Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Відбулось засідання штабу з підготовки до опалювального періоду

26/06/2019

 25 червня перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Ольга Гуліна провела засідання районного штабу з підготовки і сталого проходження опалювального сезону 2019/2020 року, в якому взяли участь керівники бюджетних установ та закладів соціальної сфери.

На засіданні обговорювалась інформація про стан підготовки до опалювального сезону в зимовий період та виконання заходів з модернізації приладів обліку природного газу.

В ході проведення засідання визначено проблемні питання з підготовки до опалювального періоду, зокрема можливість облаштування комерційних вузлів обліку газу з лічильниками наявних типорозмірів засобами дистанційної передачі даних  відповідно до внесених змін до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2015 року №2494.

З метою забезпечення вчасної підготовки до опалювального періоду 2019-2020 рр. доручено здійснювати щотижневий контроль виконання заходів відповідно до встановлених термінів.

         

Всі новини →