Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Відбулося відкриття районного табору відпочинку «Сокіл»

14/06/2019

 

13 червня на базі Великосербулівської ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочав роботу районний табір відпочинку «Сокіл».

   Діяльність табору спрямована на те, щоб кожна дитина мала можливість відпочити після тривалого навчального року, а через різні конкурси, розважальні ігри, спортивні змагання, екскурсії, вечори відпочинку та тематичні вечори проявити себе в різноманітних напрямках, які, в свою чергу, є продовженням освітнього та виховного процесу шкільної програми.

     Цього року у таборі будуть відпочивати та оздоровлюватись 50 обдарованих дітей Єланеччини, які є переможцями районних та обласних предметних олімпіад, лауреатами еколого-натуралістичних, історико-краєзнавчих, художньо-естетичних та інших конкурсів.

     В урочистому відкритті табору взяли  участь голова районної ради  В. Богданцев, начальник відділу освіти, молоді та спорту Єланецької райдержадміністрації С. Головань, Великосербулівський сільський голова Т. Гавенко, які  побажали дітям приємного та активного відпочинку, зміцнення здоров’я та незабутніх вражень, а працівникам табору - нових творчих здобутків, ентузіазму і натхнення в роботі.

     На офіційній урочистій лінійці з нагоди відкриття першої табірної зміни  кожен загін обрав собі девіз, емблему та символи.

Окрім гарних привітань та побажань, у цей день діти отримали й солодкі гостинці.

    На завершення офіційної частини вихованці табору відпочинку «Сокіл» підготували цікаву концертну програму.

Всі новини →