Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Районні заходи до Міжнародного дня захисту дітей

31/05/2019

 

Щороку, в перший літній день, ми відзначаємо радісне свято - День захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.

Цей рік не став виключенням. Напередодні першого червня на центральній площі селища низка заходів розважала малих єланчан протягом всього дня. Атракціони і солодощі, спілкування і пізнавальні зупинки, зробили свято змістовним і цікавим.

Розпочалися заходи зі святкового концерту, під час якого  вокальний гурт «Star kids», співаки Гевич Яна, Голосненко Давид, Харкомець Карина, Рога Поліна та вокальний колектив «Смайлики» дарували свої таланти та вміння. Дебютували на святі запальними сучасними хореографічними композиціями новостворені колективи «Креатив» та «Don’t stop».

А в цей час в тіні літнього парку та на площі працювали пізнавальні тематичні зупинки.

На бібліозупинці "Веселка книжкових сторінок" юні читачі розгадували кросворди, знайомилися з новими книгами, відповідали на запитання літературної вікторини, малювали.

Працівники Єланецького відділення поліції продемонстрували дітям екіпіровку та спецзасоби.

Працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели вікторину для дітлахів. Діти з радістю відповідали на запитання. Всім учасникам вручили повітряні кульки, а найактивніших відзначили подарунками.

Цікавим та захоплюючим був виступом  рятівників 15 Державної пожежної  частини ГУ ДСНС України у Миколаївській області, які показали навики гасіння пожежі водою та спеціальною піною з брандспойта за допомогою пожежної машини.

Свято плавно перейшло на чергову зупинку «Музика – це прекрасна казка». В ЦКД «Зоря» Єланецькою дитячою музичною школою був представлений творчий звіт за навчальний 2018-19 рр.

Веселого та святкового настрою додавали різноманітні атракціони. Усі маленькі учасники заходів отримали від районної влади безкоштовне морозиво.

Всі новини →