Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

П’ятий ювілейний сезон Open-Air «Каштановий кінозал» розпочався!

31/05/2019

 

31 травня 2019 року відбулось урочисте відкриття «Каштанового кінозалу», якого з нетерпінням чекали читачі Єланецької районної бібліотеки для дітей.

Бібліомайданчик,  прикрашений різнокольоровими стрічками та кульками,  веселими мелодіями радо зустрічав своїх відвідувачів. Для них була організована книжкова виставка «Веселка книжкових сторінок», вікторини, розмальовки, пазли, настільні ігри. Відкриття «Каштанового кінозалу» відбулося напередодні Міжнародного дня захисту дітей. В цей вечір єдність дітей та дорослих відчувалася по-особливому. Сміх, веселощі, розваги, позитивні емоції об’єднали всіх.

 Під час заходу членам команди «VDS» районної бібліотеки для дітей Владиславу Настенку, Денису Табунщику та Сергію Богданцеву було вручено Сертифікати за участь у Всеукраїнському конкурсі з програмування «Володарі Scratch» та флеш-карти від спонсора Людмили Василівни Білотіл, начальника служби у справах дітей Єланецької РДА.

 

Літню вечірку відвідало більше п’ятдесяти юних читачів.

Чекаємо дітей та дорослих щоп’ятниці на бібліомайданчику під зоряним небом на  «Каштановому кінозалі».

Всі новини →