Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Дитинство – це ти і я

31/05/2019

 

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей в районній бібліотеці для дітей відбулося літературно-розважальне фентезі «Дитинство – це ти і я» для дітей району з обмеженими можливостями. Ініціював святковий  захід голова громадської організації ВОІ «СОІУ» Олег Машкін.

Серед гостей заходу були присутні начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Л.Білотіл, директор Єланецької ЦБС В. Слободніченко.

У своєму звернені до дітей Людмила Василівна Білотіл привітала їх зі святом та побажала їм рости здоровими, радісними і щасливими, прославляти свої родини і рідний край.

 Літературно-розважальне фентезі для дітей почалося з малювання на тему «Діти. Мир. Дитинство. Літо. Квіти». Скоро на фліпчарті з’явилися чудові малюнки з дитячим безпосереднім баченням світу, де сонечко, веселки, квіти милували око. Учасники пригадали кричалки, відповідали на запитання онлайн-вікторини з бібліоігротеки, грали в гру «Заплети косу», аплодисментами підтримували співаків.

На завершення О.Машкін вручив всім дітям Подяки та солодкі подарунки.

Всі новини →