Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

23/05/2019

 

23 травня 2019 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації О. Гуліної відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.        

Під час засідання  були розглянуті такі питання: про надання дозволу на укладення договору оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка належить на праві приватної власності неповнолітній дитині, про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, про доцільність (недоцільність) влаштування неповнолітньої дитини до інтернатного закладу, про позбавлення батьківських прав батька по відношенню до малолітньої доньки, про продовження здійснення соціального супроводу сім’ї, яка опинилась у складних життєвих обставинах, про взяття під соціальний супровід сім’ю, яка опинилась у складних життєвих обставинах, про утворення міждисциплінарної команди на території Єланецького району з метою забезпечення найкращих інтересів дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Членами комісії були ретельно опрацьовані усі питання. За результатами розгляду заяв та поданих документів були прийняті відповідні рішення.

Всі новини →