Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Районне Cвято Знань «Гордість Єланеччини»

20/05/2019

 

Сьогодні, 20 травня відбулося щорічне районне Cвято Знань «Гордість Єланеччини», на якому вітали здібних і обдарованих учнів- переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, мовно-літературних конкурсів та обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та педагогів, які підготували школярів до перемог.

Щирими словами подяки вітали переможців голова районної ради В.Богданцев, перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації О.Гуліна, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації С.Головань.

У цьому навчальному році переможцями стали:

1.    Сподін Данило, учень 7 класу Єланецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., переможець  ІІІ (обласного) етапу та ІV (всеукраїнського) етапу 9 Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;   

2.    Селіщева Катерина, учениця 6 класу Нововасилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, переможець  Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище».

3.    Богаченко Дар’я, учениця 11 класу Єланецької гуманітарної гімназії, переможницю ІІІ (обласного) етапу та учасницю  ІV (всеукраїнського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція «Психологія»).       

4.    Руда Вікторія, учениця 10 класу Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури (вчитель Фоміна Галина Ярославівна) та ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

5.    Руда Анастасія, учениця 10 класу Єланецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з зарубіжної літератури (вчитель Фоміна Галина Ярославівна

6.    Шевченко Валерія, учениця 10 класу Возсіятської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція «Українська мова»).     

7.     Водовозов Дмитро, учень 8 класу Єланецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, переможець  ІІІ (обласного) етапу  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

8.    Півторак Тетяна, учениця 10 класу Єланецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, переможець ІІІ (обласного) етапу 19 Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

9.          Рудська Надія, учениця 6 класу Єланецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, переможець ІІІ (обласного) конкурсу читців-декламаторів «Поетична пристань»;

10.Кирильчук Наталія, учениця 10 класу Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець ІІІ (обласного) конкурсу читців-декламаторів «Поетична пристань» (вчитель Фоміна Галина Ярославівна)

11.Матвійчук Аліна, учениця 10 класу Єланецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, переможець ІІІ (обласного) конкурсу читців-декламаторів «Поетична пристань»

12.Приходько Юлія, учениця 6 класу Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець ІІІ (обласного) конкурсу читців-декламаторів «Поетична пристань»

13.Вагіна Анастасія, учениця 9 класу Єланецької гуманітарної гімназії, переможець ІІІ (обласного) етапу 9 Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;                   

14.Гідик Інна, учениця 6 класу Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, переможець ІІІ (обласного) етапу 9 Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;                   

15.Маслова Яна, учениця 8 класу Єланецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, переможець ІІІ (обласного) етапу 9 Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (вчитель Трубай Олена Олександрівна);                  

16.Соболевська Дар’я, учениця 4 класу Єланецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, переможець ІІІ (обласного) етапу учнівських олімпіад серед учнів 2-4 класів закладів загального середньої освіти Миколаївської області з української мови та літературного читання та ІІІ (обласного) етапу 19 Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

17.Мільчакова Карина, учениця 9 класу Єланецької  гуманітарної гімназії, переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з зарубіжної літератури.

18.Кіт Катерина, учениця 11 класу Єланецької гуманітарної гімназії, переможець ІІІ (обласного) етапу 19 Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (вчитель Селютіна Олена Олексіївна).

19.Фатич Іван, учень 8 класу Єланецької гуманітарної гімназії, переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

20. Кишковська Валерія, учениця 11 класу Єланецької гуманітарної гімназії, переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (вчитель Чемердовська Людмила Петрівна).

21.Мартишко Ігор, учень 11 класу Єланецької гуманітарної гімназії, переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

22.Тарасенко Марія, учениця 9 класу Єланецької гуманітарної гімназії, переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

23.Онищук Марина, учениця 9 класу Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

24.Бескровна Юлія, учениця 10 класу Єланецької гуманітарної гімназії, переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

25.Вагін Богдан, учень 11 класу Куйбишевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, переможець обласного конкурсу творчих робіт «Розбудовуємо Україну, готуємося до європейського майбутнього».

26.Тищенко Вадим, учень 11 класу Єланецької гуманітарної гімназії, переможець обласного конкурсу творчих робіт «Розбудовуємо Україну, готуємося до європейського майбутнього».

 

Цим учням вручені стипендію голови райдержадміністрації та районної ради.

За професіоналізм, вагомий внесок у підготовку переможців, піднесення престижу знань та формування позитивного іміджу району  подяку Єланецької районної державної адміністрації та Єланецької районної ради оголошено: Г.Я. Фоміній, вчителю української мови та літератури Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів; О.О.Трубай, вчителю української мови та літератури Єланецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів; О.О.Селютіній, вчителю української мови та літератури Єланецької гуманітарної гімназії; Л.П.Чемердовській, вчителю хімії Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Єланецької гуманітарної гімназії; Т.М.Дмитрюк, вчителю біології Єланецької гуманітарної гімназії;  С.М. Пагор, вчителю української мови та літератури Єланецької гуманітарної гімназії; В.В.Гордієнко, вчителю зарубіжної літератури Єланецької гуманітарної гімназії; С.В.Сулім, вчителю української мови та літератури Єланецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; В.А.Діордіці, вчителю української мови та літератури Возсіятської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів; М.М.Прокопчуку, вчителю історії Єланецької гуманітарної гімназії; І.І.Свіденко вчителю англійської мови Єланецької гуманітарної гімназії; Т.М.Панні, вчителю української мови та літератури Куйбишевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, О.В.Вагіній, вчителю інформатики Єланецької гуманітарної гімназії; М.А.Фролову, вчителю математики Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Л.А.Лагачевій, вчителю правознавства Єланецької гуманітарної гімназії; В.А.Флорі, вчителю початкових класів Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів; І.А.Лашко, вчителю української мови та літератури Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; І.М.Дубачинській, вчителю математики Нововасилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

 

 

 

 

Всі новини →