Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

День пам`яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08/05/2019

 

Дорогі ветерани та жителі нашого району!

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення та 74-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У День пам’яті і примирення ми згадуємо про жертв нацизму. Цей день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами знищених доль, нездійсненних мрій і задумів. Свято Перемоги для нас є символом героїчного минулого, величі духу і мужності людей, які пережили роки жорстокої війни. У цей  день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала Друга світова, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни, відбудовували рідну країну, принесли мир та злагоду на українську землю. 

Тому з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення й Дня Перемоги прийміть, шановні ветерани, побажання довгих років життя, міцного здоров’я, незламності духу, щастя у родинному колі, достатку, віри і впевненості у завтрашньому дні. Хай життя дарує вам побільше посмішок і радості, а нові покоління свято бережуть пам’ять про ваш безсмертний подвиг!

 

О.Гуліна, перший заступник голови райдержадміністрації,

виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації

В.Богданцев, голова районної ради

 

 

Всі новини →