Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Відбулися засідання постійних профільних комісій районної ради

25/04/2019

       В рамках підготовки до чергової сесії районної ради 25 квітня відбулися засідання постійних профільних комісій районної ради за участю голови районної ради Василя Богданцева.

     

       Депутати розглянули питання порядку денного тридцятої сесії районної ради сьомого скликання. Зокрема, голова районної ради прозвітував про діяльність за 2018 рік. Зупинився на питаннях, які були ключовими в минулому році, а саме: створення Комунального некомерційного підприємства «Єланецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Єланецької районної ради та створення шляхом реорганізації, визначення Єланецької ЗОШ  І-ІІІ ст. опорним загальноосвітнім навчальним закладом з Малоукраїнською та Братолюбівською філіями, в якому діти мають змогу здобувати якісну профільну освіту  та всебічно розвиватися, створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Єланецької районної ради. Крім того, новацією було затвердження рішеннями районної ради: Положення про надання службових жилих приміщень і користування ними у Єланецькому районі; Положення про конкурс на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Єланецької районної ради Миколаївської області; Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров'я, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району. Подано 5 заявок на участь в обласному конкурсному відборі мікропроектів місцевого розвитку, спрямованих на вирішення місцевих проблем, з яких 2 мікропроекта було відібрано. Також тривала постійна  робота по вирішенню питань  ремонту доріг, впровадження енергозберігаючих заходів, забезпечення виконання програм економічного і соціального розвитку району, цільових програм з інших питань. Підсумовуючи, Василь Богданцев звернув увагу і на те, що не вдалося, це стосується в першу чергу  необхідності більш ефективного планування й використання бюджетних коштів, залучення інвестиційних коштів за рахунок проектної діяльності.

    В рамках продовження реформування медичної та освітньої галузей були розглянуті питання про затвердження Передавального акту комунального закладу  «Єланецька центральна районна лікарня» та  Статуту  Комунального некомерційного підприємства «Єланецька центральна районна лікарня»  Єланецької районної ради Миколаївської області; про створення Возсіятського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Єланецької районної ради Миколаївської області.

       Також депутати заслухали звіти  про хід виконання районних програм та  погодили затвердження районних програм з енергозбереження та розвитку альтернативних джерел енергії на період до 2025 року, розвитку фізичної культури і спорту в Єланецькому районі на 2019-2022 роки, відпочинку та оздоровлення дітей Єланецького району на 2019-2023 роки.

       Крім того, депутати погодили надання статусу службового житла будинку, розташованому за  адресою: смт Єланець, вулиця Корольова,12,  внесення відповідних змін до Переліку об’єктів, що належать до  спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району та надання цього службового житла начальнику Єланецького відділу Новоодеського відділення поліції ГУНП в Миколаївській області Рильку В. для проживання на час виконання службових обов’язків за відповідною посадою разом з родиною.

       На завершення роботи депутати погодили проект порядку денного та рекомендували голові районної ради винести його на розгляд тридцятої сесії районної ради сьомого скликання.

 

 

 

 

 

 

 

 

Всі новини →