Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

В ОДА обговорили хід ремонтних робіт на дорогах області

05/04/2019

 У п’ятницю, 5 квітня, під керівництвом заступника голови Миколаївської ОДА Валентина Гайдаржи відбулась нарада за участі представників САД, Облавтодору, Укртраснбезпеки та спеціалістів ОДА.

В ході наради обговорено хід підготовчих робіт до ремонту дороги Н-14, яку планується зробити у бетоні. Нагадаємо, що на ремонт Н-14 Миколаївська область має 500 млн грн, наразі проведені торги і заключенні договори на 4 ділянках на загальну суму 378 млн грн.  У Єланецькому районі завершується монтаж бетонно-змішувального вузла для ремонту дороги.

Учасники наради також визначили пріоритетні напрямки при ремонті дороги Н-11. Так, цього року Н-11 за умови достатнього фінансування буде ремонтуватись від Баштанки в бік Миколаєва та від Казанки до меж Дніпропетровської області. Проекти на цих ділянках вже зроблені.

В ході наради в.о. начальника САД Андрій Максименко повідомив, що наразі виконуються ремонтні роботи на автошляхах Н-24, Т1506, Т1510, Т1507.

Крім того продовжуються ремонтні роботи на дорогах місцевого значення, які знаходяться на балансі управління інфраструктури Миколаївської ОДА, зокрема на дорозі Братське-Вознесенськ.

Всі новини →