Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Багатодітні сім’ї Миколаївщини мають право на отримання щомісячної грошової допомоги

02/04/2019

 Багатодітні сім’ї мають право щомісячно отримувати 1700 грн грошової допомоги. Про це розповіла директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Оксана Єльчієва. 

Так, з 1 квітня в Україні розпочалась реалізація урядової програми підтримки багатодітних сімей, яка передбачає виплати на третю і кожну наступну дитину. Таку допомогу батьки мають право отримувати на дітей від народження до 6 років. 

«Новий проект Уряду цікавий тим, що допомога надається поряд з такими видами підтримки як пакунок малюка, муніципальна няня, допомога при народженні дитини. Всі ці проекти ефективно впроваджуються в Миколаївській області», - розповідає Оксана Єльчієва.

Для призначення виплати, один з батьків дитини, який постійно проживає разом з дитиною має звернутись до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації, або місцем проживання та подати ряд документів:

-  Заява, що складається за встановленою формою;
-  Документ, що посвідчує особу;
-  Посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);
-  Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);
-  Свідоцтво про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналів)

Допомога призначається з місяця в якому було подано заявку з усіма необхідними документами, та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6 років.

«Якщо сім’я звернеться протягом квітня, травня або червня, то отримати допомогу зможе з 1 квітня, якщо заявка буде подана пізніше, то допомога виплачується з моменту подачі. В разі народження двійні, близнят або трійнят сім’я так само має право на таку допомогу, бо цей факт створив умови, що така родина стала багатодітною», - коментує Оксана Єльчієва.

Зазначимо, що в Миколаївській області зареєстровано 9315 багатодітних сімей в яких виховується 31601 дитина, 3111 багатодітних родин отримує державну соціальну допомогу.

Всі новини →