Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Відбулася розширена апаратна нарада

10/10/2018

 

10 жовтня  перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Ольга Гуліна провела розширену нараду з керівниками установ району, структурних підрозділів райдержадміністрації, селищним та сільськими головами.

На початку наради О.Гуліна проінформувала присутніх про хід підготовки до зборів з особовим складом підрозділів територіальної оборони Миколаївської області, які заплановані  з 12 по 14 жовтня 2018 року та наголосила на важливості участі Єланецького району в цих зборах та належного матеріально-технічного забезпечення їх проведення. Учасники наради обговорили план заходів до Дня захисника України, які відбудуться у м.Миколаїв 14 жовтня та визначилися зі складом делегації від району.

Окрему увагу  приділено  підготовці закладів бюджетної сфери  до опалювального періоду. Старший майстер дільниці Єланецького району служби експлуатації системи газопостачання Н.Чернетченко зазначила, що з 16 жовтня 2018 року розпочинається опалювальний сезон 2018/2019 року , ознайомила зі змінами в умовах обслуговування зовнішніх і внутрішніх мереж газопостачання, порядком подання необхідних документів для відновлення газопостачання.

За результатами наради надано відповідні доручення.

Всі новини →