Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Спільна нарада підприємців району з представниками контролюючих органів

15/08/2018

 15 серпня  перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації О. Гуліна провела спільну нараду суб’єктів підприємницької діяльності району з  представниками  контролюючих  органів,   газової служби, в якій взяли участь голова районної ради В.Богданцев, селищний та сільські голови.

Відкривши  нараду, Ольга Гуліна  зазначила, що вагомою складовою соціально-економічного розвитку району є розвиток малого і середнього підприємництва. Малі та середні підприємства відіграють одну з провідних ролей у розвитку приватного сектору, є важливим чинником сталого економічного зростання, сприяють стійкому надходженню коштів до бюджетів усіх рівнів, насиченню ринку різноманітними  товарами  та послугами, забезпечують зайнятість широким верствам  населення. Розвиток  малого і середнього підприємництва залишається  одним із  пріоритетних напрямів загальнодержавної  економічної політики України.

 Про підготовку об’єктів до опалювального сезону 2018/2019 рр., порядок облаштування  засобами дистанційної передачі даних власних комерційних вузлів обліку  природного газу   проінформувала старший майстер Єланецької дільниці служби експлуатації систем газопостачання Вознесенського відділення   управління експлуатації ПАТ «Миколаївгаз» Н. Чернетченко.

Начальник Єланецького районного сектору ГУ ДСНС  України в Миколаївській області  В.Волинець  ознайомив присутніх з порядком   подання і реєстрації декларації відповідності матеріально - технічної бази суб’єкта господарювання  вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, дотриманням  протипожежного режиму на об’єкті суб’єкта господарювання. 

Роз’яснення    основних  положень і новацій  Закону України від 18.05.2017 № 2042 «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин», який вступив в дію з 4 квітня 2018 року,  надав начальник Єланецького міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області  А.Соколов.  Зазначив, що даний  Закон є значним кроком у реформуванні системи державного контролю безпечності харчових продуктів,  її наближенні до європейських принципів здійснення контролю.  З набуттям чинності нового Закону контроль стане ризик-орієнтованим і буде проводитися з періодичністю, достатньою для досягнення цілей цього закону – підвищення безпечності продуктів. Тобто підприємства перевірятимуть залежно від ступеню ризику для життя і здоров`я людей. Також, за новим законом, інспектори Держпродспоживслужби здійснюватимуть перевірки згідно з уніфікованим актом перевірки. Цей документ міститиме вичерпну кількість питань для перевірки і буде публічним. За порушення нового Закону передбачені жорсткі санкції для порушників.

Також присутніми на нараді зазначено, що особливо актуальним на сьогодні є питання катастрофічного стану доріг, так як обіцяний ремонт  протягом поточного року не розпочався. Заходи, які вживались в районі (направлення звернень,  листів до  керівництва державної та обласної влади,   відповідних служб, перекриття траси Н-14, Р-55  жителями району, вимагаючи ремонту доріг, безпосередня зустріч керівництва району, селищного та сільських голів з профільним заступником голови облдержадміністрації) бажаних результатів  не дали.  Тому, учасниками наради ініційовано проведення зустрічі керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради з жителями району безпосередньо на території району.

 

 

 

 

Всі новини →