Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Єланчани відсвяткували 73-ю річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

09/05/2018

 

                                                                                                                                                                                             Ти прийшла, Перемого, слідами війни,

З-під заліза і попелу - цвітом весни,

Тим навічним вогнем, що горить - не згоря,

Обеліском, який увінчала зоря.

 

Хай літають завжди журавлі,

Колоски видзвонюють налиті.

Ми за те, щоб мир був на землі

Для усіх людей на цілім світі!

 

Друга світова війна вона все далі і далі від нас, ми всі знаємо, що вона була страшною та кривавою, що загинула на ній невимовна кількість мільйонів людей, які просто хотіли жити.

9 Травня,  День Перемоги над нацизмом – свято із сльозами на очах, бо занадто високу ціну заплатили за нього народи – десятки мільйонів жертв, скалічених доль, втрачених талантів, незагоєних фізичних і душевних ран.

09 травня в смт Єланець відбулися районні заходи до 73-ї  річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Розпочалися заходи з урочистої ходи до меморіального комплексу в Парку Слави за участю ветеранів, керівників району, представників трудових колективів, підприємств, організацій і установ району, громадських організацій, учнівської молоді та громадськості, де відбулася літературно-музична композиція «Я знову прийшов до тебе, дідусю».  Хлібом-сіллю дякували присутніх ветеранів за  життя і мирне небо. Разом з учасниками літературно – музичної композиції, присутні переживали  події фронтових доріг, співали улюблені пісні,  завмирали в хвилюванні від палких  і пронизливих слів. Зі сльозами на очах запрошували ветеранів на фронтовий вальс . Все майстерно змогли відобразити учасники : Леся Проскуркіна, Валентина Мельцова, Олександра Порхун, Світлана Тесленко, гурт « Шлягер» та працівники будинку культури.

Зі словами вітання до присутніх звернулися голова райдержадміністрації  О.Посашкова, голова районної ради В.Богданцев, Єланецький селищний голова Л.Баденко, які щиро подякували ветеранам за виборену перемогу та зазначили, що ветерани завжди залишаються для нас взірцем служіння батьківщині, своєму народу, найкращим людським ідеалам і сьогодні вони своїм прикладом надихають на перемогу наших вояків, які відстоюють єдність України, її право на незалежність, демократію та свободу. Побажали усім щастя, здоров’я, благополуччя, наснаги, добра та оптимізму, якнайбільше радісних та щасливих днів.

Також, привітав своїх земляків з Днем Перемоги ветеран Другої Світової війни В.П. Непомнящий.

Учасники церемонії хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих, чиє життя безжально відібрала війна.

Після урочистої частини продовжили святкування на головній площі селища, де для всіх відбувся великий святковий концерт аматорів народної творчості району.

 

Всі новини →