Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Нарада з питань моніторингу та оцінки соціально-економічного розвитку Єланецького району за підсумками І кварталу 2018 року

08/05/2018

08 травня голова райдержадміністрації О. Посашкова провела нараду   з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району, на якій підведені підсумки соціально-економічного розвитку району за січень - березень 2018 року.

На початку засідання О.Посашкова ознайомила присутніх з розпорядженням голови облдержадміністрації від 16.03.2018 року № 76-р, яким запроваджено проведення моніторингу і оцінки  соціально-економічного розвитку міст, районів, об’єднаних територіальних  громад  Миколаївської області та затверджені критерії і показники, які впливають на рейтинг. Зокрема, наголосила на тому, що змінився підхід  до рейтингових показників.

Аналізуючи  стан ринку праці, доходів населення, соціальної допомоги і соціальних послуг, економічної стабільності, агропромислового комплексу, будівництва, розвитку інфраструктури, споживчого ринку, умов ведення бізнесу, житлово-комунального господарства, фінансово-бюджетної сфери, освіти, охорони здоров’я, охорони довкілля, сфери надання адміністративних послуг, публічних закупівель, забезпечення цивільного захисту, звернень громадян, керівники структурних підрозділів і установ прозвітували про роботу відповідних  галузей та сфер діяльності,  зупинились на  чинниках, які вплинули на виконання показників, вжиті заходи щодо недопущення погіршення ситуації, яка призведе до зниження показників соціально-економічного розвитку району.

Учасникам наради  наголошено на пріоритетах у  реалізації завдань щодо економічного зростання, поліпшення життєвого рівня, покращення соціального захисту населення  та надано відповідні доручення.

 

 

 

Всі новини →