Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Відбулися сходи громадян в с.Ольгополь

04/12/2017

 04 грудня голова районної ради взяв участь в сходах громадян Ольгопольської сільської ради, які відбулися в місцевому клубі. Серед учасників були Ольгопольський сільський голова Ольга Найсик, депутати та члени виконкому сільської ради, місцеві землекористувачі, жителі громади, а також депутати районної ради від місцевої громади Валерій Хворостян, Ігор Ткаченко та отець Василій, настоятель Свято-Покровського храму в с. Возсіятське.

Серед основних питань, які розглядалися:  звіт сільського голови про роботу за 2017 рік та основні завдання на 2018 рік, планування програми соціально-економічного розвитку на 2018 – 2020 роки, облаштування храму Святого пророка Іллі в с.Ольгополь.

В цілому жителі громади дали позитивну оцінку роботі сільського голови та депутатського корпусу.

Крім цього присутніх  цікавили питання, які були обговорені з головою районної ради В.Богданцевим,  стосовно ремонту доріг, медичної реформи на селі, розвитку спорту, розробки генерального плану, водозабезпечення села та ряд інших.

Всі новини →