Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Відбулася сесія районної ради

11/10/2017

11 жовтня голова районної ради В.Богданцев провів дев’ятнадцяту чергову сесію районної ради сьомого скликання, в якій взяли участь голова райдержадміністрації О.Посашкова, селищний, сільські голови, керівники організацій та установ району, представники засобів масової інформації.

До порядку денного сесії було включено 12 питань. У робочому порядку начальник фінансового управління райдержадміністрації А.Сікорінська ознайомила присутніх зі змінами до бюджету Єланецького району на 2017 рік. Під час розгляду районної Програми «Медичні кадри Єланеччини» на 2013-2017 роки у присутніх виникло ряд питань до головного лікаря центральної районної лікарні І.Моторного, оскільки забезпечення районної лікарні молодими медичними кадрами є досить важливим питанням, постає уже не перший рік та позитивно не вирішується.

Заслухано хід виконання й інших районних програм, таких як: Програма розвитку фізичної культури і спорту в Єланецькому районі на 2014-2018 роки; Програма відпочинку та оздоровлення дітей Єланецького району на 2014-2018 роки;  Програма підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів місцевого самоврядування на 2017-2021 роки;  Комплексна програма соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року;  Програма підвищення  енергоефективності та енергозбереження бюджетними установами в Єланецькому районі на 2011-2017 роки.

Більшістю голосів було прийнято рішення щодо відкриття відділень футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу в комунальній установі «Єланецька дитячо-юнацька спортивна школа»  та затверджено технічну документацію з нормативної грошової  оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів Єланецького району.

Народні обранці одноголосно прийняли до спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району майнові комплекси загальноосвітніх навчальних закладів району та стадіон «40 років Перемоги» в смт Єланець.

 З кожного розглянутого питання було прийнято відповідні рішення.

Всі новини →