Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

245-річчя села Ольгополь

02/08/2017

 02 серпня Ольгопольська громада відсвяткувала храмове свято на честь Святого пророка Іллі та 245-річницю з дня заснування села. 

В сільському будинку культури відбулася урочиста частина свята, на яку завітали голова районної ради В. Богданцев, перший заступник голови райдержадміністрації О.Гуліна та сільські голови. Вони привітали жителів зі святом та побажали розвитку і процвітання Ольгопольській громаді.

 

За активну громадську позицію, вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток територіальної громади та з нагоди 245-ї річниці з дня заснування села Ольгополь грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено: Є. Кулініч - завідуючу Ольгопольським фельдшерсько-акушерським пунктом, Н.Лупаіну – депутата сільської ради

За активну життєву позицію, небайдуже  ставлення до вирішення проблем територіальної громади та з нагоди відзначення  дня села Ольгополь подяка райдержадміністрації та районної ради оголошується : І.Ткаченку – депутату районної ради, В.Хворостяну – депутату районної ради. 

Потім відбувся святковий концерт. Всі присутні в залі бурхливими оплесками зустрічали аматорів сцени, гурти «Ольгопольчанка» та «Панночка».

  

Після завершення концерту свято продовжилося спортивно-розважальною програма з іграми, конкурсами, розіграшем безпрограшної лотереї та веселими запальними танцями. Також всі присутні на святі мали можливість пригоститись смачною юшкою, шашликом та різними стравами ольгопольських майстринь.

Всі новини →