Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Відбулася сімнадцята чергова сесія районної ради сьомого скликання

25/07/2017

 25 липня 2017 року відбулася сімнадцята  сесія районної ради сьомого скликання, під головуванням В. Богданцева. У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації О. Посашкова, депутат Миколаївської обласної ради Т.Демченко, керівник Вознесенської місцевої прокуратури В. Шевченко, селищний, сільські голови, керівники організацій та установ району, редактор районної газети .

       До порядку денного сесії було включено 11 питань, головне з яких – внесення змін до районного бюджету Єланецького району на 2017 рік. 
Виступаючи перед присутніми, А. Сікорінська- начальник фінансового управління райдержадміністрації обґрунтувала необхідність внесення змін та детально ознайомила з видатками головним розпорядникам коштів районного бюджету Єланецького району. 

       В. Богданцев зауважив, що всі клопотання були ретельно розглянуті та обговорені на засіданнях постійних комісій районної ради. Вказав, що в першу чергу фінансовий ресурс було направлено на забезпечення підготовки до опалювального періоду закладів соціальної та культурної сфери району, виплати заробітної плати. Подякував очільникам місцевих громад за направлені до районного бюджету субвенції на виконання загальнорайонних програм.

      У робочому порядку було розглянуто й інші питання порядку денного. Зокрема, заслухано інформацію про діяльність Єланецького відділу Вознесенської місцевої прокуратури Миколаївської області у І півріччі 2017 року. Депутатським корпусом одноголосно було підтримано пропозицію депутата обласної ради Т.Демченко щодо внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Єланецького району на 2015-2017 роки, з метою передбачення у районному та місцевих бюджетах коштів на лікування онкохворих жителів району.

       В порядку контролю заслухано хід виконання районних програм, таких як : - районна програма «Молодь Єланеччини» на 2016-2020 роки;

 - програма імунопрофілактики та захисту населення від інфекційний хвороб на 2010-2015 роки;

- районна Цільова соціальа програма протидії ВІЛ-інфекції (СНІДу) на 2015-2018 роки.

         Окремим рішенням депутати прийняли звернення до  голови Миколаївської обласної ради, голови Миколаївської обласної державної адміністрації, ПАТ «Миколаївгаз» щодо використання газопроводу високого тиску до сіл Малоукраїнка, Дружелюбівка, Ковалівка, Возсіятське.

            Перед завершенням пленарного засідання голова районної ради за пропозицією відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації оголосив подяки депутатам районної ради Непші Анатолію Анатолійовичу, Демченку Андрію Григоровичу, Істраті Миколі Івановичу за суттєву допомогу в облаштуванні меблями та допомогу в організації харчування учнів в районному таборі «Сокіл».

     З кожного розглянутого питання було прийнято відповідні рішення.

 

Всі новини →