Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Відбулося виїзне засідання Ради громад

16/06/2017

16 червня 2017 року, відбулося виїзне засідання Ради громад. Сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради та райдержадміністрації, державної фіскальної служби, керівники медичних закладів та депутати місцевих рад, відвідали Ясногородську сільську раду, де гостей радо зустрічала сільський голова Л.Шатохіна.

Людмила Іванівна ознайомила колег та гостей з роботою закладів соціальної сфери та поділилася позитивними напрацюваннями і, несоромлячись, вказала на недоліки. Присутні отримали гарні враження від відвідування сільської бібліотеки, дитячого садка та сільського будинку культури. Завітали й до загальноосвітньої школи, будівля якої перебуває в стадії ремонту, зокрема зроблено відмостку, укріплення фундаменту та заплановано його силікатизацію. 
Під час офіційної частини засідання підведені підсумки весняного благоустрою населених пунктів та рекомендовано селищному, сільським головам тримати на постійному контролі належний естетичний та санітарний стан прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, парків, скверів і інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення.
З метою вирівнювання податкового навантаження між сільгосптоваровиробниками, які є юридичними і фізичними особами та збільшення надходжень до місцевих бюджетів, вирішили при затвердженні місцевих податків і зборів на 2018 рік, довести ставку земельного податку до розміру 1 відсотка від нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення (ріллі) для землекористувачів, які використовують земельні ділянки одноосібно без надання їх в оренду.
Обговорюючи питання створення госпітальних округів, головний лікар центральної районної лікарні І.Моторний повідомив про те, що в Миколаївській області створено 4 госпітальних округи і наш район увійшов до госпітального округу №2 з центром в м.Вознесенськ, коротко проінформував про перспективи функціонування закладів медицини в окрузі.
Також проаналізовано стан закладів соціальної сфери, заслухано інформацію про роботу інвентаризаційної комісії щодо виявлення незаконного обробітку земель сільськогосподарського призначення державної форми власності.


З усіх розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

Всі новини →