Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

До Єланецької гуманітарної гімназії у мовний табір за Міжнародною програмою "GoCamp" завітала волонтер з Нідерландів Меріке Дрогсма

12/06/2017

Міжнародна програма «GoCamp» має на меті виховання нового, всебічно розвиненого та освіченого покоління свідомих громадян України, здатних до навчання і постійного самовдосконалення; надихати молодь вільно володіти іноземними мовами та бути відкритими до інших культур і досвідів.

12 червня до мовного табору в Єланецьку гуманітарну гімназію завітала студентка з Нідерландів, волонтер Міжнародної програми "GoCamp"   Меріке Дрогсма.

Голова райдержадміністрації О.Посашкова, Єланецький селищний голова Л.Баденко разом з гімназистами та вчителями зустрічали Меріке хлібом-сіллю та подарували вишивану сорочку.

Далі Меріка розповіла про себе та свої захоплення. Працюючи з дітьми у групах на тему здорового способу життя, допомагала їм використовувати англійську мову при обговоренні даної теми, різних ситуацій та ігор.

Всі новини →