Єланецький район » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

День села Ясногородка

12/06/2017

 10 червня село Ясногородка відсвяткувало свій 93-й рік народження. На свято завітали голова райдержадміністрації О.Посашкова, голова районної ради В.Богданцев. Очільники району теплими  та щирими словами привітали жителів села та побажали всім мирного неба,  добра та процвітання селу.

За особистий внесок у соціально-економічний розвиток села, активну життєву та громадську позицію, сумлінну працю та з нагоди 93-ї річниці з дня заснування села Ясногородка оголошено подяку Єланецької районної ради та Єланецької райдержадміністрації В.Григорьєву, С.Булак, Т.Доній, О.Цицюрі, М.Добрінову, П.Бортніку.

Також з вітальними словами до односельчан звернулася сільський голова Л.Шатохіна, яка вручила подарунки найстаршим та наймолодшим жителям села, учасникам АТО,  ювілярам.

Далі святкову програму продовжив концерт учасників художньої самодіяльності села та працівників районного будинку культури. Малечу розважали  атракціони та солощі, а дорослі мали змогу скуштувати юшку та шашлики.

Всі новини →