Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Громадські об’єднання

Громадські об’єднання в Єланецькому районі
у 2013 році        

За даними відділу статистики в Єланецькому районі, відповідно до звітності, наданої реєстраційною службою Єланецького районного управління юстиції Миколаївської області, на кінець 2013р. в районі налічувалося 45 громадських організацій, зареєстрованих та утворених шляхом повідомлення відповідно до Закону України «Про громадські об’єднання». У їх складі 28 од. – центральні органи громадських об’єднань, з яких 25 (89,3%) мали статус юридичної особи, 17 од. – відокремлені підрозділи громадських організацій.

За напрямами діяльності громадські організації розподілились таким чином: по 3 (6,7%) – оздоровчі та фізкультурно-спортивні організації і об’єднання ветеранів та інвалідів, 2 (4,4%) – об’єднання професійної спрямованості, по 1 (2,2%) – організації по захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС, молодіжна, жіноча, освітнє та культурно-виховне об’єднання, громадський рух та 32 од. – інші.

Крім того, у районі відповідно до Законів України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» легалізовано 20 профспілок; «Про політичні партії в Україні» – зареєстровано 372 політичні партії та їх структурні утворення; «Про благодійну діяльність та благодійні організації» – зареєстровано 5 благодійних організацій. 

© Відділ статистики в Єланецькому районі
Головне управління статистики у Миколаївській області, 2014