Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Житлово-комунальне господарство

^Нагору

 


Водопостачання та водовідведення
Вулично-дорожня мережа
Житловий фонд
Благоустрій
Програми та стан їх виконання

Доступне житло

Ще відео...

Державна підтримка енергозбереження

Докладніше...

 

Кредити на придбання енергозберігаючих товарів

 До голови Миколаївської облдержадміністрації листом від 16.10.2014 № 19-28/177 звернулося керівництво АТ «Ощадбанк» з пропозицією кредитування фізичних осіб на придбання енергозберігаючих товарів.

09.10.2014 набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 491 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження», згідно якої АТ «Ощадбанк» визначено єдиним уповноваженим банком на реалізацію Державної програми.
Державна програма передбачає відшкодування частини суми кредиту одноразово кожному позичальнику в розмірі 20% суми кредиту, залученого ним за одним кредитним договором на придбання котла з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім природного газу), але не більше як 5000 грн. та за умови надання до АТ «Ощадбанк» таким позичальником документу, який підтверджує отримання котла у продавця. На допомогу населенню в придбанні котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім природного газу) урядом виділено 50 млн.грн. бюджетних коштів.
З метою популяризації умов придбання енергозберігаючого товару, а саме котлу з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім природного газу), працівниками банку забезпечено консультування клієнтів, які звертаються до установ АТ «Ощадбанк». Проводиться робота по налагодженню співробітництва з продавцями енергозберігаючого обладнання та матеріалів щодо кредитування населення на партнерських умовах.
Філія – Миколаївське обласне управління АТ «Ощадбанк» також пропонує розглянути можливість застосування механізму компенсації процентної ставки позичальникам – фізичним особам у рамках співробітництва із місцевими органами влади, враховуючи позитивний досвід реалізації програми енергозбереження із застосуванням механізмів часткової компенсації процентної ставки позичальникам – фізичним особам у рамках співробітництва з місцевими органами влади (м.Львів).
         Враховуючи позитивний досвід роботи з Львівською облдержадміністрацією, за наявності відповідного фінансування Банк запропонував Миколаївській облдержадміністрації розглянути можливість співробітництва за аналогічною схемою.
         Для співробітництва за вказаним напрямком надаємо інформацію  про контактну особу Миколаївської філії АТ «Ощадбанк»:
Афанасьєва Лілія Петрівна – начальник відділу організації роздрібного кредитування,   тел.: (0512) 77-66-02.
 
Додаток