Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Розвиток галузі тваринництво

 

На виконання розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації від 04. 04. 2019 року № 108-р щодо заборони вилову риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах   у весняно-літній період  в  порядку визначеному чинним законодавством,  Єланецькою райдержадміністрацією  розроблені та затверджені районні заходи з охорони водних біоресурсів і поліпшення середовища їх існування у Миколаївській області щодо встановлення заборони  на вилов риби, інших біоресурсів на водних об’єктах району.

Додаються:

1.Заходи з охорони водних біоресурсів і поліпшення середовища їх існування у Миколаївській області.

2.Наказ №86 «Про встановлення весняно-літньої нерестової заборони на лов риби та інших водних біоресурсів у 2019 році».

  Наказ №86 «Про встановлення весняно-літньої нерестової заборони на лов риби та інших водних біоресурсів у 2019 році»
Формат: PDF | Добавлен:
Warning: filemtime() [function.filemtime]: stat failed for ./store/files/наказ 86 нерест (1).pdf in /usr/badabum/www/vhosts/testsite/elanets/template/content/file.inc.php on line 12
01/01/1970 02:00:00
936Kb Скачать скачать

^Нагору

 

УВАГА! АФРИКАНСЬКА ЧУМА СВИНЕЙ

Зареєстрована на території Київської, Чернігівської, Житомирської та Рівненської областях – всього 28 випадків. Це особливо небезпечне захворювання, яке дуже швидко передається від хворих тварин до здорових і закінчується їх загибеллю. 

Лікування проти цієї хвороби не винайдено.
При виникненні захворювання усе поголів’я свиней знищується, накладаються торговельні обмеження на сільськогосподарську продукцію, що запроваджуються для блокування розповсюдження хвороби.
Збудником хвороби є вірус, стійкий до високої температури і може місяцями зберігатися в тушах свиней, у свіжому, замороженому, солоному, копченому м’ясі, крові, гної.
У разі захворювання або загибелі свиней просимо негайно повідомляти управління ветеринарної медицини в Єланецькому районі 
за тел. 9-22-22; 067-515-15-92; 0963932648.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!

В Україні вводять карантин через АЧС

  news-image-52ce252dce4ae.jpg   Біля кордону з Росією на Луганщині фахівці Держветфітослужби наприкінці минулого року  знайшли мертвого дикого  кабана. Тварина була інфікованої африканською чумою свиней. Лікарі припускають, що небезпечна інфекція потрапила на територію України з сусідньої Росії.

 Відтепер три села Луганщини на карантині ― звідти заборонено вивозити м'ясо, сало і взагалі будь-яку тваринну продукцію.  На   виїзді з трьох сіл знаходяться санітарно-пропускні пункти. Всі ґрунтові дороги, по яких можна виїхати з села, заблоковано. Людям африканська чума свиней не несе ніякої загрози, але для тварин вакцини проти неї не існує.

При виявленні випадків  даної хвороби в районі усіх свиней, які перебувають в епізоотичному вогнищі (в радіусі 10 км.) знищують безкровним методом. Трупи вбитих і загиблих свиней, гризунів, птахів та інших тварин, а також дерев’яний матеріал, гній, залишки кормів, тару та інвентар спалюють.

Попередній випадок африканської чуми  на Україні був зафіксований в 2012 році в Запорізькій області. Саме через це  Білорусь тимчасово заборонила завезення інфікованої  української свинини в країну. У Росії африканська чума  перетворилася на стихійне лихо ― є цілі регіони, де заборонено вирощувати свиней.

Тож, шановні власники тварин, в разі захворювання чи загибелі вашої тварини просимо вас звертатися до спеціалістів районної служби ветеринарної медицини та дотримуватись наступних заходів:

  • не годувати свиней відходами громадського харчування;
  • проводити вакцинацію свиней проти класичної чуми свиней;
  • утримувати свиней лише в закритих базах і сараях, не допускати вільного вигулу свиней на території населених пунктів  та господарств особливо в лісовій зоні;
  • забезпечити роботу свиногосподарств усіх форм власності в «закритому режимі»;
  • обробляти свиней і приміщення для їх утримання від кровосисних комах (кліщів, бліх), постійно вести боротьбу з гризунами;
  • здійснювати дезінфекцію приміщень, де утримуються свині;
  • не завозити свиней без погодження із управління ветеринарної медицини в Єланецькому районі.

 Користувачам мисливських угідь Єланецького району:

  • негайно повідомляти управління ветеринарної медицини в Єланецькому районі про виявлені трупів диких свиней або підозру у їх захворюванні з обов’язковим лабораторним виключенням африканської чуми свиней.

У разі не виконання власниками свинопоголів’я ветеринарно-санітарних вимог щодо утримання свиней крім адміністративної відповідальності будуть застосовуватись також інші міри інспекторського впливу відповідно до вимог чинного законодавства.

Телефони «гарячої лінії» управління ветеринарної медицини в Єланецькому районі
Пн; Вт; Ср; Чт – з 8-00 до 17-00год;
Пт. - з 9-00 до 17-00год;
Сб – з 9-00 год до 16-00год.
9-22-22. 067-515-15-92; 0963932648.
Телефони «гарячої лінії» управління агропромислового розвитку  9-15-01

  Заходи з охорони водних біоресурсів і поліпшення середовища їх існування у Миколаївській області
Формат: PDF | Добавлен: 11/04/2019 10:55:29
476Kb Скачать скачать