Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Розвиток галузі рослинництво

^Нагору

 Наявність насіння ярих культур  для реалізації по ДП Держрезервнасінфонд України під урожай 2016 року

Детальніше...

УМОВИ
реалізації (відпуску) насіння сільськогосподарських
рослин з ДП «Державний резервний насіннєвий фонд України»
під урожай 2016 року
 
Державне підприємство "Державний резервний насіннєвий фонд України" здійснює реалізацію (відпуск) насіння озимих та ярих сільськогосподарських рослин.
 
Продаж насіння за умови 100% попередньої оплати проводиться за
клопотанням сільськогосподарських товаровиробників до Міністерства аграрної політики та продовольства України.
 
Реалізація (відпуск) насіння сільгосптоваровиробникам, з відстрочкою платежу до одного господарського року, здійснюється за клопотанням управлінь агропромислового розвитку районних державних адміністрацій до Міністерства аграрної політики та продовольства України, при умові поетапної оплати згідно графіку, з обов'язковою попередньою оплатою не менше 30% його вартості, насіння супереліти відпускається з 20% обов'язковою попередньою оплатою, із забезпеченням виконання умов договору заставою ліквідного майна покупця.
Реалізація (відпуск) насіння проводиться за цінами, що склалися на внутрішньому аграрному ринку, які змінюються по мірі зміни кон’юнктури ринку та затверджуються директором ДП «Держрезервнасінфонд», але не нижче облікової ціни насіння.
 
Обмін насіння по договорам сортозаміни проводиться за цінами, що склалися на внутрішньому ринку шляхом обміну на культури та репродукції, вартість яких еквівалентна вартості відпущеного насіння. 
 
ПЕРЕЛІК
документів, необхідних для укладання договору поставки з відстрочкою платежу до одного господарського року та договору застави *
 
1. Заявка-Клопотання сільгосптоваровиробника на адресу Міністерства аграрної політики та продовольства України з погодженням райдержадміністрації установленого зразка.
2. Установчі документи підприємства (статут підприємства, свідоцтво про державну реєстрацію підприємства***, довідка про включення до Єдиного державного реєстру підприємств, свідоцтво платника ПДВ (оригінали та належним чином завірені копії).
3. Довідки з банків про рух коштів по рахунках за останні 12 місяців (оригінал).
4. Баланс підприємства (ф. 1) на останню звітну дату із відміткою управління статистики.
5. Витяг з державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (оригінал розширеного витягу).
6. Довідка про наявність землі, видана відділом земельних ресурсів або сільською радою (оригінал).
7. Наказ чи протокол підприємства про прийняття на роботу уповноваженої особи (оригінал та належним чином завірена копія) та документи, що підтверджують право укладати договори, в тому числі застави, поруки, поставки та зміни до них (оригінали та належним чином завірені копії).
8. Договір страхування предмету застави на користь ДП «Держрезервнасінфонд».
9. Довідка 4-ОПП (при наявності).
 
 Для укладання договору застави необхідно надати наступні документи:
 
1. Довідка про балансову вартість майна, яка надається в заставу за підписами керівника та головного бухгалтера (оригінал та належним чином завірена копія).
2. Документи, що підтверджують право власності на майно, яке надається в заставу (оригінали та належним чином завірені копії).
3. Документи, що підтверджують право надавати відповідне майно в заставу- (витяг із протоколу засідання засновників, акціонерів товариства, наказ керівника або дозвіл власника майна (оригінали та належним чином завірені копії).
4. Витяг з державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (оригінал розширеного витягу).
5. Довідка про місце зберігання майна, яке надається в заставу.
6. Довідка 4-ОПП (при наявності).
7. Виписка з ЄДР.
8. Наказ про прийняття на роботу головного бухгалтера (оригінал та належним чином завірена копія), або довідка про відсутність посади головного бухгалтера.
9. Акт обстеження предмету застави (за підписом керівника господарства та представника «Держрезервнасінфонду»)
*ДП "Державний резервний насіннєвий фонд України" залишає за собою право вимагати додаткові документи про фінансово-господарську діяльність підприємства.
** ІІри укладанні договору застави Заставодавець повинен при собі мати паспорт (оригінал), ідентифікаційний код, оригінали або нотаріально посвідчені копії установчих документів (при надані в заставу техніки необхідно мати оригінали технічних паспортів).
Для укладання договору застави необхідно надати наступні документи **:

*** При відсутності свідоцтва падати виписку з ЄДР. 

Складна ситуація на озимому полі.

Під урожай 2016 року по всіх катеріях господарств району посіяно 19250 гектарів озимих культур, в тому числі – 7790 гектарів озимої пшениці і 11460 гектарів ячменю та 1200 гектари озимого ріпаку.Озимини посіяно лише 59% від прогнозованих об’ємів .
Небувала тривала осіння посуха минулого року призвела до затримки появи сходів озимих культур . Сходи на посівах озимих зернових культур було отримано лише на прикінці листопада – початку грудня , всі вони слабкі та зріджені. Посіви озимого ріпаку із-за відсутності сходів підлягають пересіву.
В період перезимівлі озимі культури потерпають і гинуть від вимерзання, льодяної кірки, вигрівання, вимокання. З огляду на складну ситуацію зі станом посівів озимини, яка склалась на сьогодні, господарствам слід проводити постійний контроль за станом посівів та спланувати систему заходів, спрямованих на одержання максимального врожаю. Основним методом контролю є відбір на посівах монолітів, у яких після відростання рослин визначають їх життєздатність. Рекомендовані терміни відбору монолітів становлять 25 січня ,25 лютого,10 березня та додатково , при необхідності ,в разі різких перепадів мінусових температур або довгострокового обледеніння посівів.
Зважаючи на значний дефіцит опадів в осінньо-зимовий період, низькі запаси продуктивної вологи в ґрунті, важливого значення в цьому році набуває своєчасне та якісне проведення комплексу заходів по догляду за ними, створення оптимальних умов під час відновлення вегетації та формування високої продуктивності озимих культур.
Для визначення площ, що підлягають ремонту, враховують не лише стан посівів, але й конкретну агрометеорологічну обстановку. Стратегію на озимому полі в значній мірі визначають строки відновлення весняної вегетації рослин та запаси продуктивної вологи в ґрунті.
У роки з раннім відновленням весняної вегетації інтенсивно проходять процеси регенерації, вкорінення кущіння, посилюються лінійний ріст, нагромадження біомаси, збільшується схильність до вилягання, формується частіше вищий врожай, але з низьким вмістом у зерні білка і клейковини.
В роки з пізнім відновленням вегетації рослини слабо вкорінюються і кущаться, пошкоджені посіви не завжди виживають, а ті, що вижили, швидко переходять до колосіння, виростають низькорослими, недостатньо нагромаджують біомасу, формують низький врожай зерна, але з високим вмістом білка і клейковини.
Ремонтують, перш за все, посіви озимої пшениці, які знаходяться у фазі сходів та 1-2 листків з густиною менше 250-300 рослин, а озимого ячменю – 200 рослин на квадратному метрі. Зріджені посіви найкраще підсівати ярим ячменем. Підсів зріджених озимих зернових проводять у стислі строки – не більше 2-3 діб.
При необхідності проводиться весняне боронування посівів з метою розпушування поверхні ґрунту, що сприяє збереженню вологи та зменшення забур’яненості посівів. У системі живлення озимих зернових основна роль належить азоту, і його внесення на фоні фосфорних і калійних добрив забезпечує збільшення урожайності та покращення якості зерна. Азотні добрива під озимі ефективніше вносити в 2-3 строки роздрібнено. Перше весняне, так зване «регенеративне» підживлення, має дуже важливе значення для створення необхідної густоти стеблестою. У поточному році, зважаючи на недостатній розвиток посівів озимих зернових культур, слід провести їх підживлення у ранні строки – краще по мерзлоталих ґрунтах. Це сприятиме кращому кущенню рослин та подальшому їх розвитку. Доза азоту першого підживлення має становити 25-45 кг/га. Більш високі дози вносять на зріджених посівах.
З початком виходу в трубку споживання поживних речовин рослинами зростає. В цей час формується продуктивність колосу, азот може сприяти продовженню цього періоду, внаслідок чого створюється більш крупний колос. Друге весняне підживлення слід провести з нормою внесення 45-60 кг/га. Роль пізнього азотного підживлення – підвищення якості зерна. Його проводять у період, коли колосок в пазусі листа набух, але ще не з’явився. Оскільки у поточному році озимі розвинені слабо, то вони мають меншу конкурентоспроможність у боротьбі з бур’янами. Як відомо, бур’яни найбільш чутливі до гербіцидів у ранньому віці, тому боротьбу з ними розпочинають якомога швидше або у фазі повного кущення. Вибір гербіцидів залежить від видового складу бур’янів, погодних умов, фінансових можливостей господарств.
У боротьбі з шкідниками необхідно проводити агротехнічні заходи. Це, перш за все: науково-обгрунтована сівозміна, оптимальні строки збирання врожаю, своєчасний обробіток ґрунту, оптимальні строки сівби, а якщо шкідники перевищують економічний поріг шкодочинності, то посіви необхідно обробляти рекомендованими інсектицидами. Своєчасне проведення агрозаходів у весняно-літній період на озимому полі дасть можливість підвищити продуктивність і стабільність зернового господарства району.
Управління АПР

Форвардні закупівлі зерна врожаю 2015 року.
Аграрним фондом України

Об’єктом закупівель виступає зерно пшениці 2-4 класів та жита 1-3 класів врожаю 2015 року.
Загальний обсяг закупівель становитиме 1,2 млн. тонн зерна.
Мінімальна запропонована партія зерна для:
пшениці – не менше 100 тонн,
жита – не менше 50 тонн,
Фонд приймає заявки на укладення Договору. 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ
для укладення Договору поставки зерна врожаю 2015 року : 
1. Реєстраційні документи сільгоспвиробник
-Статут підприємства з усіма додатками та змінами (завірена належним чином копія).
-Довідка (Витяг) органу державної статистики про включення товаровиробника до ЄДРПОУ(завірена належним чином копія).
-Витяг з ЄДРПОУ(оригінал з моменту видачі якого до моменту підписання договору поставки зерна врожаю 2015 року пройшло не більше 3 діб) (максимально розгорнутий, з переліком засновників, та підтвердженням відомостей про юридичну особу).
-Свідоцтво платника податку на додану вартість (завірена належним чином копія).
-У разі, коли статутом передбачена необхідність погодження (затвердження) вищим органом управління юридичної особи рішень виконавчого органу про укладення правочинів на певну суму, - оригінал рішення вищого органу управління щодо погодження (затвердження) укладення договору поставки.
-Паспорт та ідентифікаційний номер керівника та/або представника за довіреністю (завірена належним чином копія).
-Оригінал довіреності (для представника, що діє за довіреністю).
2. Документи про виробничо-господарську діяльність сільгоспвиробник 
-Річні баланси та фінансові звіти товаровиробника за останні два календарних роки з відміткою органів статистики (завірені належним чином копії).
-Довідка про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), крім тих сум, сплату яких розстрочено або відстрочено відповідно до законодавства (оригінал, що є дійсною на момент подання та містить кінцевий строк її дії).
-Довідка про відсутність простроченої заборгованості за будь-якими видами бюджетної позики, іншими кредитами, крім тих сум, сплата яких розстрочена або відстрочено відповідно до законодавства видана районним управлінням Державної казначейської служби України (оригінал).
-Довідки банків (у яких Товаровиробником відкрито рахунки) про відсутність простроченої заборгованості за кредитами чи будь-якими іншими заборгованостями (оригінали).
-Заява про те, що Товаровиробник не має відкритих рахунків чи отриманих кредитів/позик в інших банках окрім тих довідки з яких були надані (написана власноручно керівником та підписана керівником та головним бухгалтером та завірена печаткою).
3. Документи про земельні ділянки та урожайність:
-Довідка про орендовані землі та землі, що належать підприємству на праві власності чи праві постійного користування з сільської чи районної ради (оригінал).
-Карта полів, урожай на яких буде застрахований та передаватись в заставу.
-Довідки з управлінь агропромислового розвитку районних державних адміністрацій (оригінали):
- про площі посівів всіх культур під урожай 2015 року (не надається підприємствами, які отримують попередню оплату за схемою 25-25-20);
- про посівні площі підприємства по заявленій культурі за 5 років;
- про врожайність відповідної культури за останні 5 років, видана на підставі форм 4-сг та 29-сг.
-Якщо підприємство працює менше 5 років чи не займалось вирощуванням заявленої культури надається довідка(и) з управління агропромислового розвитку районної державної адміністрацій про врожайність за 5 років по району, де знаходиться поля підприємство (оригінал).
-Належним чином завірені копії форм 4-сг та 29-сг за останні п’ять років, з відмітками органів статистики.
-Належним чином завірена копія форми 37-сг на останню звітну дату що передує даті подання заявки на укладення договору поставки зерна врожаю 2015 року, з відмітками органів статистики.
-Гарантійний лист, в якому сільськогосподарський товаровиробник підтверджує своє зобов’язання здійснити на вказаних площах посіви відповідних культур та надати до 05.12.2014 довідку з управління агропромислового розвитку районних державних адміністрацій про площі посівів всіх культур під урожай 2015 року та копію форми 29-сг за 2014 рік з відміткою органу статистики (для підприємств, які отримують попередню оплату за схемою 25-25-20).
4. Протокол/рішення вищого органу управління Товаровиробника про передачу в заставу майбутнього урожаю із зазначенням номеру поля, площі, врожайності, кількості тонн, які передаються в заставу, заставна ціна за тонну, сума по заставній вартості (2 оригінали). 
5. Заявка на укладення договору поставки зерна врожаю 2015 року. 
ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВдля укладення договору страхування
-Заявка на укладання договору поставки зерна врожаю 2015 року.
-Анкета-опитувальник, засвідчена підписом керівника та печаткою Товариства (скачати форму для заповнення).
-Копія Статуту або Витяг зі Статуту, що містить відомості про найменування, адресу місцезнаходження, учасників Товариства, їх частки у статутному капіталі, органи управління Товариства та їх склад, повноваження керівника, види діяльності Товариства. У разі, якщо у Статуті відсутня інформація про власників 10% та більше відсотків участі у статутному фонді Товариства, надати виписку із реєстру, що містить інформацію про перелік власників акцій (10 та більше відсотків), складений станом на дату до укладення договору, що дає можливість ідентифікувати цих власників, кількість належних їм акцій) – для акціонерних товариств.
-Копія Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної або фізичної особи-підприємця або копія Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
-Копія Довідки органу державної статистики про включення товаровиробника до ЄДРПОУ.
-Копія Свідоцтво платника ПДВ.
-Копія протоколу про обрання керівника.
-Копія наказу про призначення керівника та осіб, які мають право розпоряджатися рахунками та майном, та осіб, що уповноважені на укладення договору страхування.
-Копія паспорту та ідентифікаційного номеру керівника або уповноваженої особи, що діє на підставі довіреності.
-Довідку Банку на офіційному бланку про відкриття поточного рахунку в Банку (з якого буде проводитись сплата страхового платежу (премії).
-Копія документів про фінансовий стан Товариства (річний фінансовий звіт за минулий рік) або зазначити інформацію про фінансовий стан підприємства у п. 2.11 Анкети-опитувальнику.
-Копія Довідки з Управління агропромислового розвитку районних державних адміністрацій про середню врожайність заявленої с.-г. культури в господарстві за останні 5 років на підставі форм 4-сг та 29-сг.
-Карта землекористування з виділеними полями та зазначеною площею полів заявленої с.-г. культури (карта полів).
-Технологічна карта вирощування с.г. культури, що передається на страхування.
-Перелік полів заявлених на страхування із зазначенням по кожному полю: номер, площа, назва сорту, попередник, дата початку посіву та дата закінчення сівби (скачати форму для заповнення.
Всі надані копії документів повинні бути належним чином завірені (установою, що їх видало, або підписом керівника та печаткою Товариства).
6. Договори страхування.
Договір страхування площ посівів озимих зернових сільськогосподарських культур від сільськогосподарських ризиків на період перезимівлі (при укладанні договору поставки зерна врожаю 2015 року до 01.01.2015);
Договір страхування майбутнього врожаю сільськогосподарських культур.
Перелік документів для укладання договору доручення з брокером Аграрної Біржі
ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ
для укладання договору доручення з брокером Аграрної Біржі
Документи подаються в копіях, що завірені в установленому порядку.
-Статут підприємства.
-Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної або фізичної особи-підприємця або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
-Свідоцтво платника ПДВ.
-Протокол про обрання директора, якщо посада виборна; або рішення (наказ) про призначення; у випадку підписання представником – нотаріально посвідчена довіреність.
-Паспорт та ідентифікаційний код керівника або представника за довіреністю.
-Заявка на укладання договору поставки зерна врожаю 2015 року.
-Надати реквізити підприємства підписанні директором та завірені печаткою господарства
Перелік документів для нотаріального посвідчення договору застави
Всі документи для нотаріусу подаються в оригіналах.
Крім цього, обов’язково надати копії всіх документів (не завірені печаткою господарства).
-Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
-Витяг з Єдиного Державного Реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
-Статут.
-Довідка органу державної статистики про включення товаровиробника до ЄДРПОУ.
-Протокол про обрання директора, якщо посада виборна або рішення (наказ) про призначення. У випадку підписання представником – нотаріально посвідчена довіреність.
-Протокол Загальних зборів про укладення біржового договору поставки зерна (для приватного підприємства – рішення засновника) із зазначенням суми, строку такого договору та про укладання договору застави майна (майбутнього врожаю) із зазначенням номера поля, площі, кількості, яка передаються в заставу, заставна ціна за тону, сума по заставній вартості.
-Паспорт керівника або представника за довіреністю, печатка.
-Оригінал документу, на підставі яких Заставодавець володіє земельною --ділянкою, а саме:
-Державний акт про право власності на земельну ділянку, або
-Державний акт на постійне користування земельною ділянкою, або
-Довідка про орендовані землі та землі, що належать підприємству на праві власності чи праві постійного користування з сільської чи районної ради, або
-Витяг з Державного земельного кадастру.
-Біржовий договір поставки зерна врожаю 2015 року.
-Довідки з Управління агропромислового розвитку районних державних адміністрацій:
-про площі посівів всіх культур під урожай 2015 року;
-про посівні площі підприємства по заявленій культурі за 5 років;
-про врожайність відповідної культури за останні 5 років, видана на підставі форм 4-сг та 29-сг.
-якщо підприємство працює менше 5 років чи не займалось вирощуванням заявленої культури надається довідка(и) з управління агропромислового розвитку районної державної адміністрацій про врожайність за 5 років по району, де знаходяться поля підприємства.
-Додаток № 1 до договору страхування.
 
Показники якості зерна.
 
Вид ТМЦ
 
Показник якості
 
І клас
 
ІІ клас
 
ІІІ клас
 
ІV клас
Пшениця
 
( ДСТУ 3768-2010
Вологість, %,
не більше
 
13,5
13,5
13,5
Сміттєва домішка, %,
не більше
 
1
1
1
Клоп черепашка, %,
не більше
 
3
3
 
Ячмінь
 
( ДСТУ 3769-98)
Вологість, %,
не більше
 
 
14
 
Сміттєва домішка, %,
не більше
 
 
3
 
Зернова домішка, %,
не більше
 
 
15
 
Жито
 
( ДСТУ 4522-2006)
Вологість, %,
не більше
14
14
14
 
Сміттєва домішка, %,
не більше
1
1
1
 
Зернова домішка, %,
не більше
4
6
5
 
Інші показники якості згідно ДСТУ

 
Довідки в Миколаєві – 022 58-04-64

 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ (попередній проект)
для укладення Договору поставки зерна майбутнього врожаю
та пов’язаних з ним договорів 

1. Реєстраційні документи сільгоспвиробника юридичної особи:

 • Свідоцтво про державну реєстрацію (якщо видавалось) та/або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (оригінали).
 • Статут підприємства з усіма додатками та змінами (оригінал).
 • Довідка органу державної статистики про включення товаровиробника до ЄДРПОУ (оригінал).
 • Протокол/рішення та Наказ про призначення керівника або нотаріально посвідчена довіреність на вчинення правочинів від імені Товаровиробника (оригінал).
 • Паспорт та ідентифікаційний номер керівника або представника за довіреністю (оригінал).
 • Витяг з ЄДР (2 оригінали з моменту видачі яких до моменту підписання Договору поставки зерна майбутнього врожаю пройшло не більше 3 діб) (максимально розгорнутий, з переліком засновників, та підтвердженням відомостей про юридичну особу).
 • Свідоцтво платника податку на додану вартість (оригінал).
 • Довідка про повні реквізити Товаровиробника (належним чином завірена, складається Товаровиробником).

2. Документи про виробничо-господарську діяльність сільгоспвиробника юридичної особи:

 • Річні баланси товаровиробника за останні два календарних роки (2012 та 2013 роки)(оригінали).
 • Довідка про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), крім тих сум, сплату яких розстрочено або відстрочено відповідно до законодавства (довідка ДПІ встановленої форми термін дії якої 10 днів - оригінал).
 • Довідка про відсутність простроченої заборгованості за будь-якими видами бюджетної позики, іншими кредитами, крім тих сум, сплата яких розстрочена або відстрочено відповідно до законодавства видана районним управлінням Державної казначейської служби України (оригінал).
 • Довідка про відсутність несплачених внесків до Пенсійного фонду України (оригінал).
 • Довідки всіх банків (у яких Товаровиробником відкрито рахунки) про відсутність простроченої заборгованості за будь-якими видами бюджетної позики або за іншими кредитами, чи будь-якими іншими заборгованостями (оригінали).
 • Заява про те, що товаровиробник не має відкритих рахунків чи отриманих кредитів/позик в жодних інших банках окрім тих довідки з яких були надані (написана власноручно керівником та підписана керівником та головним бухгалтером).

3. Документи про земельні ділянки та урожайність:

 • Довідка про орендовані землі та землі, що належать підприємству на праві власності чи праві постійного користування з сільської чи районної ради (2 оригінали).
 • Карта полів, майбутній урожай на яких буде застрахований та передаватись в заставу роздрукована з Публічної кадастрової карти України (http://map.dazru.gov.ua/kadastrova-karta) (належним чином завірена в двох оригінальних примірниках).
 • Довідка з районного управління агропромислового розвитку про посівні площі підприємства по заявленій культурі за 5 років (2 оригінали) (якщо підприємство працює менше 5 років, чи не займалось вирощуванням заявленої культури, необхідно додатково подати довідку про урожайність за ці роки по району, де розміщені землі товаровиробника).
 • Довідка з районного управління агропромислового розвитку про площі посівів всіх культур під урожай 2014 року (оригінал).
 • Довідка про врожайність відповідної культури за останні п’ять років, видана управлінням агропромислового розвитку відповідної райдержадміністрації на підставі форм 4-сг та 29-сг (оригінал).
 • Форми 4-сг та 29-сг за останні п’ять років, з відмітками органів статистики (оригінали).

4. Заява про надання дозволу на розкриття інформації про Товаровиробника Публічному акціонерному товариству «Державний експортно-імпортний банк України».

5. Протокол/рішення вищого органу управління товаровиробника про передачу в заставу майбутнього урожаю із зазначенням номеру поля, площі, врожайності, кількості тонн, які передаються в заставу, заставна ціна за тонну, сума по заставній вартості та протокол/рішення про укладення договору поставки зерна майбутнього урожаю (2 оригінали)

6. Заявка на укладення договору поставки зерна майбутнього врожаю встановленого зразка.

7. Договір комплексного страхування майбутнього врожаю. 

Документи подаються у 2-х примірниках. При собі слід мати печатку підприємства. 

Державний резервний насіннєвий фонд України 

Реалізує елітне, репродукційне та гібридне насіння
ярих сільськогосподарських рослин за договірними цінами,
що складуться на внутрішньому аграрному ринку
на відповідне продовольче зерно  з урахуванням сортової надбавки

Кукурудза

Соняшник

Ячмінь

Любава 279 МВ
Сел. ген. ін-т Одеса
Кремінь 200 СВ
ТОВ НВ АК «Степова»
Харківський 295 МВ
Ін-т ім. В.Я. Юр’єва
Харківський 311 МВ
Ін-т ім. В.Я. Юр’єва
Дніпровський 273 АМВ
Ін-т зерн. госп.
Дніпровський 310 МВ
Ін-т зерн. госп.
МОС 182 СВ
ТОВ НВ КФ  «Селекта»
ТАР 349 МВ
ТОВ НВ КФ «Селекта»
Кадр 267 МВ
Ін-т зерн. госп.
Іннагуа
Євраліз Семус
НС - 300
НДІ рільн. та овочів., м. Нові Сади

Деркул
ТОВ «Технаука» Луганськ
Донбас
ТОВ «Технаука»
Ясон
Ін-т ім. Юр’єва
Айдар
ЛІСТ у формі ТОВ 

Командор - ел., 1 р.
Сел. ген. ін-т Одеса
Галактик - ел.
Сел. ген. ін-т Одеса
Санктрум - ел.
ТОВ НВ АК "Степова"
Достойний – ел., 1 р.
Сел. ген. ін-т Одеса
Росава - ел., 1 р.
Сел. ген. ін-т Одеса
Сонцедар - ел.
Миронівський ін-т пшениці ім. В.М. Ремесла
Юкатан – ел.
Миронівський ін-т пшениці ім. В.М. Ремесла
Гося - ел.
Носівська СДС Чернігів ін.-т АПВ
Носівський 21 - ел.
Носівська СДС Чернігів ін.-т АПВ

Горох

Царевич - ел.
Ін-т ім. Юр’єва
Фаргус-с/ел.
товнва«Степова»
Петроніум - с/ел.
ТОВ НВ АК «Степова»
Фундатор - с/ел.
ТОВ НВ АК «Степова»
Глянс - ел.
Ін-т ім. Юр’єва
Девіз - ел.
Ін-т ім. Юр’єва
Харківський еталонний - ел.
Ін-т ім. Юр’єва
Чек Бек - ел.
Ін-т ім. Юр’єва

Гречка

Соя Овес

Українка – с/ел., ел.
Ін-т землеробства
Антарія
Ін-т землеробства

Ворскла - ел., 1 р.
Ін-т землероб., ТОВ НДІ сої
Полтава-1 р.
Ін-т рільн. та овочів., м. Нові Сади, ТОВ НДІ сої
Медісон - 1 р.
Хайленд Сідс, Канада

Деснянський - 1 р.
Носівська СДС Чернігів ін.-т АПВ
Чернігівський 28 - ел., 1 р.
Чернігів ін-т  АПВ
Синельниківський 1321 – 1 р.
Ін-т зернового госп-ва
Нептун - ел.
Носівська СДС, Чернігів ін-т АПВ
Райдужний - ел.
Носівська СДС, Чернігів ін-т АПВ

Пшениця

Елегія Миронівська – ел.
Миронівський ін-т пшениці

Просо

Київське 87 - с/ел., ел.
Ін-т землеробства

 

Кіровоградський регіональний відділ 
Телефони для довідок: (0522) 24-73-88, 067-407-04-11
Наша адреса: м. Кіровоград, вул. Тимірязєва, 84, офіс 610
Наш сайт: www.nsfond.gov.ua email: semenfond_kr@mail.ru