Єланецький район » Я МАЮ ПРАВО!
Українська | Русский | English
Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Я МАЮ ПРАВО!

 

Засідання членів комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації від 31.05.2018 р. з метою

створення робочої групи в частині відвідування дошкільних навчальних закладів, загальноосвітніх навчальних

закладів Єланецького району та проведення правороз'яснювальної роботи в напрямку забезпечення прав

в українському суспільстві усіх громадян. 

Засідання відбулося в рамках правопросвітницького проекту "Я маю право".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРО НАШ ПРОЕКТ

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Наша мета – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Ми не лише інформуємо громадян про їхні права, а й навчаємо їх, як ці права захищати. Ми даємо чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Ми доводимо, що держава може бути твоїм партнером, і встановлюємо рівність перед законом для кожного українця.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.


Консультація Міністра юстиції України Петренка Павла Дмитровича