Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Головна сторінка управління соціального захисту населення

08 лютого 2018 року  відповідно до графіку особистих та  особистих виїзних прийомів начальником управління, заступниками начальника управління соціального захисту населення Єланецької районної державної адміністрації та з метою реалізації Закону України «Про звернення громадян» та  Конституції України, відбувся особисто виїзний прийом начальника управління соціального захисту населення Єланецької районної державної адміністрації Т. О. Ліснічук в с. Приют.

На особистий виїзний прийом з начальником управління соціального захисту населення  прийшло 3 громадян с. Приют.

Зверталися з питань: призначення житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та забезпечення санаторно-курортним лікуванням інвалідів. На всі питання громадян було надано  обґрунтовані, розгорнуті відповіді.

Також начальником управління було здійснено перевірку роботи соціального робітника.

25 січня 2018 року  відповідно до графіку особистих та  особистих виїзних прийомів начальником управління, заступниками начальника управління соціального захисту населення Єланецької районної державної адміністрації та з метою реалізації Закону України «Про звернення громадян» та  Конституції України, відбувся особисто виїзний прийом начальника управління соціального захисту населення Єланецької районної державної адміністрації Т. О. Ліснічук в с. Ясногородка.

На особистий виїзний прийом з начальником управління соціального захисту населення  прийшло 3 громадян с. Ясногородка.

Зверталися з питань: призначення житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. На всі питання громадян було надано  обґрунтовані, розгорнуті відповіді.

Також начальником управління було здійснено об’їзд 12 одиноких, одинокопроживаючих громадян та перевірку роботи соціального робітника.

 

   25 січня 2018 року підписано Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між Єланецьким районним сектором з питань пробоції Південного міжреіонального управління з питань виконання покарань та пробації Мінестерства юстиції, управлінням соціального захисту населення Єланецької районної державної адміністрації, Єланецьким районним центром зайнятості.