Головна Новини Децентралізація влади Доступ до публічної інформації Запобігання проявам корупції Безвізовий режим: запитання та відповіді

Головна сторінка управління соціального захисту населення

  Щорічно 1 жовтня у світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку  проголошений з 1990 року Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

  День літньої людини – це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління. Сьогодні увага влади зосереджена на індивідуальних та соціальних потребах літніх людей, на належній оцінці їхнього внеску в розвиток суспільства

  Сьогодні ми  замислюємося над тим, хто ж такі «люди похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння.

  У цей день ми дякуємо їм за життєву мудрість та настанови і бажаємо міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди.

 

08 лютого 2018 року  відповідно до графіку особистих та  особистих виїзних прийомів начальником управління, заступниками начальника управління соціального захисту населення Єланецької районної державної адміністрації та з метою реалізації Закону України «Про звернення громадян» та  Конституції України, відбувся особисто виїзний прийом начальника управління соціального захисту населення Єланецької районної державної адміністрації Т. О. Ліснічук в с. Приют.

На особистий виїзний прийом з начальником управління соціального захисту населення  прийшло 3 громадян с. Приют.

Зверталися з питань: призначення житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та забезпечення санаторно-курортним лікуванням інвалідів. На всі питання громадян було надано  обґрунтовані, розгорнуті відповіді.

Також начальником управління було здійснено перевірку роботи соціального робітника.

25 січня 2018 року  відповідно до графіку особистих та  особистих виїзних прийомів начальником управління, заступниками начальника управління соціального захисту населення Єланецької районної державної адміністрації та з метою реалізації Закону України «Про звернення громадян» та  Конституції України, відбувся особисто виїзний прийом начальника управління соціального захисту населення Єланецької районної державної адміністрації Т. О. Ліснічук в с. Ясногородка.

На особистий виїзний прийом з начальником управління соціального захисту населення  прийшло 3 громадян с. Ясногородка.

Зверталися з питань: призначення житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. На всі питання громадян було надано  обґрунтовані, розгорнуті відповіді.

Також начальником управління було здійснено об’їзд 12 одиноких, одинокопроживаючих громадян та перевірку роботи соціального робітника.

 

   25 січня 2018 року підписано Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між Єланецьким районним сектором з питань пробоції Південного міжреіонального управління з питань виконання покарань та пробації Мінестерства юстиції, управлінням соціального захисту населення Єланецької районної державної адміністрації, Єланецьким районним центром зайнятості.

07 березня 2018 року в приміщенні відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Єланецького району відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Міжнародного жіночого Дня 8 березня за участю учнів Єланецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Аматори сцени порадували бабусь віршованими привітаннями, гумористичними сценками, піснями, а також почастували їх солодощами.

Зі теплими, щирими, добрими, душевними словами до  бабусь виступила начальник управління соціального захисту населення Єланецької районної державній адміністрації Ліснічук Тетяна Олександрівна та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Єланецького району Гравченко  Вікторія Олександрівна.

Колектив відділення стаціонарного догляду привітав своїх підопічних бадьорою веселою піснею.