Еланецкий район » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Децентрализация власти Доступ к публичной информации Запобігання проявам корупції Безвизовый режим: вопросы и ответы

Щедрувальники завітали до райдержадміністрації

13/01/2020

 

Напередодні Нового року (за старим стилем 13 січня) в Україні відзначали Щедрий вечір. Щедрування – улюблений народний звичай, під час якого щедрувальники обходять будинки з побажаннями щастя та добробуту кожній родині.

Підтримуючи добру традицію, 13 січня до Єланецької райдержадміністрації завітали щедрувальники – учні Єланецької гуманітарної гімназії.

Одягнені у яскраві костюми, вони вразили усіх своєю артистичністю, майстерним виконанням та додали гарного настрою розмаїттям колядок, засівалок, щедрівок та різдвяних пісень.

Щедруючи в приміщенні райдержадміністрації, щиро бажали господарям щастя, здоров’я, благополуччя, всіляких благ та успіхів у Новому році. Голова райдержадміністрації Н.Гайчева разом з колективом подякували гостям за вітання, збереження давніх народних традицій та звичаїв та гарний святковий настрій.  За свої вітання щедрувальники отримали гостинці.

Всі новини →