Еланецкий район » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Децентрализация власти Доступ к публичной информации Запобігання проявам корупції Безвизовый режим: вопросы и ответы

Мітинг до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

21/06/2019

 Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день  розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника.

Напередодні цієї скорботної дати, 21 червня Єланецька громада зібралася разом аби віддати належну шану всім українським борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників. Цього дня в парку Слави відбувся мітинг-реквієм «Схилімо голови».

В заходах до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Ольга Гуліна, селищний голова Любов Баденко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ і організацій району, громадськість.

Під час заходу було покладено квіти до меморіального комплексу та хвилиною мовчання вшановано пам’ять тих, хто пожертвував власним життям у протистоянні з ворогом в роки війни. Пам'ять про них назавжди залишиться в наших серцях.

 

 

Всі новини →