Еланецкий район » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Децентрализация власти Доступ к публичной информации Запобігання проявам корупції Безвизовый режим: вопросы и ответы

Виїзне засідання робочої групи

20/06/2019

 В Єланецькому районі продовжує свою роботу робоча група з питань  додержання  чинного законодавства  щодо  використання земель сільськогосподарського призначення  та сплати податків і зборів до бюджетів усіх рівнів. Завданням робочої групи є запобігання  ухиленню  від оподаткування  отриманих доходів  громадянами, які самостійно обробляють  земельні ділянки(паї), у 2020 році  та забезпечення  виявлення додаткових  резервів місцевих бюджетів, вивчення шляхів їх можливого залучення  до місцевих бюджетів.

20 червня представники робочої групи працювали на території Великосербулівської, Ясногородської та Великосолонівських сільських рад. Проведені робочі зустрічі з  одноосібниками, які самостійно обробляли  земельні ділянки (паї) у 2018 році та  станом на 1 травня не задекларували дохід від їх обробітку. Також на місцях проведено обстеження фактичного стану використання і засіву сільгоспкультурами земельних ділянок одноосібників, які самостійно  їх обробляють.

 

Всі новини →