Elanets » News
Homepage News Decentralization of power Publicity Запобігання проявам корупції Visa-free travel: Questions and Answers

Заходи в честь Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

14/02/2020

 Минають дні, ідуть роки.

Життя листки перегортає.

А біль Афгану – навіки,

В душі чомусь не замовкає…

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів України.

Саме пам'ять про страшні події афганської війни збирає щороку в лютому воїнів-інтернаціоналістів нашого району в селищі Єланець. Так, напередодні святкування 14 лютого  2020 року в Єланецькому ЦКД «Зоря» відбулися заходи в честь Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Наталія Гайчева, голова районної ради Василь Богданцев, селищний голова Любов Баденко , голова районної Спілки воїнів-інтернаціоналістів і запасу Сергій Чернік, воїни-інтернаціоналісти району, делегації трудових колективів, жителі селища.

Традиційно в цей день відбувся фестиваль патріотичної пісні «Війна очима дітей».

Винуватцям свята працівники Єланецького районного будинку культури подарували незабутні моменти задоволення талановитими виконаннями пісень. Тепла і гарного настрою своїм невимушеним гумором та веселою вдачею додала всім присутнім Людмила Білей та зі словами вдячності, від імені всіх присутніх дружин воїнів-інтернаціоналістів подякувала чоловікам за їхній подвиг, високу відповідальність та побажала міцного здоров’я, добра, родинного благополуччя.

Про загиблих воїнів А.Домашевича та В.Розкидного в залі була представлена виставка-спогад «Афганські події у серці печуть…».

В хвилині мовчання присутні схилили голови перед пам’яттю воїнів, що віддали своє життя виконуючи військовий обов’язок, захищаючи мир на нашій землі.

По закінченню концерту з гіркотою у душі й болем у серці відбулося покладання квітів до  підніжжя пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

Всі новини →