Elanets » News
Homepage News Decentralization of power Publicity Запобігання проявам корупції Visa-free travel: Questions and Answers

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації

12/02/2020

12 лютого 2020 року голова райдержадміністрації Наталія Гайчева взяла участь  у засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, під час якого  розглянуто питання  про оголошення неблагополучним пунктом щодо сказу тварин та запровадження карантинних обмеження на територію смт Єланець.

Начальник Єланецького міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Андрій Соколов зазначив, що 10.02.2020 року в смт Єланець в районі “Бантишево”  була помічена лисиця, яка бігала по вулицям Чкалова і Фонтанна по подвір'ях громадян, вела себе агресивно, мала контакт з домашньою птицею. Жителі викликали ветеринарних спеціалістів Єланецької районної державної лікарні ветеринарної медицини, поліцію та мисливців ПОГ «Єланецьке МРГ». Дану лисицю було відстрілено.  Контакту лисиці з людьми не зафіксовано.

Біоматеріал відібраний від лисиці доставлено 11.02.2020 року до Миколаївської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби для дослідження на сказ та отримано позитивний результат. Попередній випадок сказу тварин в смт Єланець було зареєстровано 18.07.2018року.

Враховуючи вищезазначене, державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Єланецькій районній державній адміністрації вирішила оголосити неблагополучним пунктом щодо сказу тварин та запровадити карантинні обмеження на територію смт Єланець з 12.02.2020р.; оголосити населені пункти Єланецького району: с. Братолюбівка, с. Велідарівка, с. Крутоярка, с. Михайлівка, с. Ясногородка, с. Калинівка, с. Кам’янка, с. Веселий Подол, с. Малоукраїнка, с. Дружелюбівка як такі, що знаходяться в межах загрозливої зони неблагополучного пункту щодо сказу тварин з 12.02.2020р.   

Всі новини →