Elanets » News
Homepage News Decentralization of power Publicity Запобігання проявам корупції Visa-free travel: Questions and Answers

Шановні роботодавці!

09/01/2020

 Доводимо до відома підприємств, установ та організацій з чисельністю штатних працівників від 8 осіб, що Наказом Міністерства соціальної політики України від 23.11.2018 року №1763 внесено зміни до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. (Ця вимога не стосується фізичних осіб – підприємців і фізичних осіб, які використовують найману працю).

Для підприємств (установ, організацій) із чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб з 2018 року запроваджена квота в розмірі не менше однієї особи в середньообліковій чисельності працівників для працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком лишилося 10 і менше років. Підприємства (установи, організації) зі штатом понад 20 працівників мають виконувати 5% квоту передбачену у частині першій статті 14 Закону України «Про зайнятість населення».

Відповідно до п.2.5 зазначеного вище Порядку роботодавці (підприємства, установи та організації) з чисельністю штатних працівників від 8 осіб щороку, не пізніше 01 лютого після звітного року, зобов’язані надати центру зайнятості «Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню» за додатком.

 Звіт по квоті за 2019 рік

Всі новини →