Elanets » News
Homepage News Decentralization of power Publicity Запобігання проявам корупції Visa-free travel: Questions and Answers

Відбулося представлення нового голови Єланецької районної державної адміністрації

20/12/2019

 

20 грудня у великому залі адмінбудинку районної ради заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Тетяна Стахевич представила активу району новопризначеного голову Єланецької  райдержадміністрації.

Так, розпорядженням Президента України №515/2019  головою Єланецької районної державної адміністрації Миколаївської області призначено Наталію Іванівну Гайчеву.  

У своєму вітальному слові представник облдержадміністрації зазначила, що Наталія Гайчева пройшла до влади через нову систему «LIFT», запроваджену Президентом України Володимиром Зеленським, побажала їй успіхів, та висловила надію на плідну співпрацю з  громадою.

В свою чергу, Наталія Гайчева зазначила, що має велике бажання працювати, буде враховувати думку кожного та готова до співпраці. Основним завданням вбачає виконання завдань, які передбачені законодавством України.

Потім відбулося спілкування присутніх з новопризначеним головою та заступником голови облдержадміністрації з актуальних питань, а саме ремонту доріг, водозабезпечення та децентралізації.

 

Всі новини →