Elanets » News
Homepage News Decentralization of power Publicity Запобігання проявам корупції Visa-free travel: Questions and Answers

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

28/10/2019

28 жовтня 2019 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації О. Гуліної відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.        

Під час засідання  були розглянуті такі питання: про призначення піклувальника над неповнолітньою дитиною, про надання дозволу укладення договору дарування будинку в якому зареєстровані та проживають малолітні діти, про надання дозволу законним представникам малолітніх дітей на оформлення договору купівлі-продажу квартири, в якій діти мають частку,  про надання дозволу укладення договору дарування земельної ділянки (ОСГ) неповнолітній дитині, про визначення місця проживання малолітньої дитини, про неналежне виконання батьківських обов’язків батьками,  про неналежне виконання обов’язків прийомною матір’ю, про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав батька по відношенню до доньки, про взяття, зняття та продовження соціального супроводу сімей згідно клопотань Єланецького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Членами комісії були ретельно опрацьовані усі питання. За результатами розгляду заяв та поданих документів були прийняті відповідні рішення.

 

Всі новини →