Elanets » News
Homepage News Decentralization of power Publicity Запобігання проявам корупції Visa-free travel: Questions and Answers

Відбулася розширена апаратна нарада

16/10/2019

 16 жовтня  перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Ольга Гуліна провела розширену нараду з керівниками установ району та  структурних підрозділів райдержадміністрації, в якій взяв участь голова районної ради Василь Богданцев.

На апаратній нараді були озвучені актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, освіти та житлово-комунального господарства.

На початку наради В.Богданцев проінформував присутніх, що протягом вересня-жовтня в населених пунктах району досить активно проводять сходки громадян з питання децентралізації, а саме жителі сіл обговорюють пропозиції щодо об’єднання від Єланецької селищної ради та Возсіятської сільської ради.

В ході наради старший майстер дільниці Єланецького району служби експлуатації системи газопостачання Н.Чернетченко зазначила, що з 16 жовтня 2019 року розпочинається опалювальний сезон 2019/2020 року та проінформувала про стан готовності закладів бюджетної сфери  до опалювального періоду 2019-2020 року.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації А.Сікорінська акцентувала увагу розпорядників коштів на підготовці реальних показників  проекту бюджету на 2019 рік, обґрунтованих на діючій мережі установ з урахуванням заходів по економії бюджетних коштів.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Т.Ліснічук довела до відома присутніх про зміни до порядку призначення субсидій для населення та проаналізувала хід проведення Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя».

Також інші керівники структурних підрозділів райдержадміністрації проінформували про основні проблемні  питання галузей та плани роботи на цей тиждень.

Всі новини →