Elanets » News
Homepage News Decentralization of power Publicity Запобігання проявам корупції Visa-free travel: Questions and Answers

Відбувся щорічний фольклорний фестиваль мистецтв «Різдвяні канікули»

12/01/2018

12 січня в ЦКД «Зоря» відбувся щорічний фольклорний фестиваль мистецтв «Різдвяні канікули», в якому взяли участь 5 колективів загальноосвітніх навчальних закладів району.

 У своїх виступах учасники фестивалю оспівували традиційні свята – Різдво Христове, Святого Василя, Водохреща — бажали гарних врожаїв, добробуту та здоров’я. Кожен гурт щедрувальників мав оригінальну різдвяну зірку, веселу Козу, колоритних Василя та Меланку.

На завершення фестивалю всі щедрувальники отримали солодкі подарунки, які забезпечили очільники відповідних громад та грамоти відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за відродження та утвердження духовних цінностей  українського народу, збереження, пропагування  кращих зразків традиційного народного, сучасного українського мистецтва.

І вже ввечері, з 13 на 14 січня , кожна щедрувальна група ходитиме  від дому до дому, співатиме колядки та розділятиме з людьми радість народження Христа та Нового року. Щедрувальники в господі – вдача на весь рік, достаток і мир для господарів. 

 

Всі новини →